Wesołych, spokojnych i bezpiecznych Świąt Wielkanocnych życzy zespół PiastFemina


18.10.20 r. - informujemy, iż wyczerpaliśmy limit badań w ramach w akcji profilaktycznej "Gabinety z Różową Wstążką"Serdecznie dziękujemy Paniom za duże zainteresowanie. Pozdrawiamy, Zespół PiastFemina.


2.10.20 r. Uprzejmie informujemy, iż aktualnie w CM PiastFemina istnieje możliwość wykonania biopsji cienkoigłowej (BACC) i gruboigłowej piersi (BAG). Procedury w naszym centrum wykonuje radiolog dr Aleksandra Gajewska. Zapraszamy do rejestracji.


2.10.20 r. Od października zapraszamy Państwa do uczestnictwa w warsztatach "Świadome rodzicielstwo - rożne style, wspólne wizje" w formie webinaru oraz konsultacji psychologicznych on-lineWebinarium on-line to forma szkoleń coraz bardziej popularna a jednocześnie wygodna i bezpieczna. Bez wychodzenia z domu można uczestniczyć w spotkaniu na żywo, zachowując jednocześnie możliwość kontaktu z prowadzącą - dopytywanie, komentowanie, dzielenie się wrażeniami. Zapraszamy rodziców, ale także osoby przygotowujące się do tej roli. Podczas warsztatów poruszamy takie kwestie jak:

- czym jest wychowanie

- moja nowa rola „jestem mamą” „jestem tatą” - pierwsze radości, smutki, obawy

- budowanie autentycznej relacji z dzieckiem

- wyzwania rodzica we współczesnym świecie

Webinar i konsultacje prowadzi nasz psycholog mgr Magdalena Gajewska-Oseła.

Zapraszamy do rejestracji: tel. 514 088 847 lub kontakt@piastfemina.pl.


2.10.20 r. Informujemy, iż wyczerpaliśmy limit miejsc w ramach akcji "Miesiąc darmowych konsultacji fizjoterapeutycznych dla kobiet". Dziękujemy serdecznie za duże zainteresowanie akcją. Pozdrawiamy, zespół PiastFemina.


2.10.20 r. - informujemy, iż najbliższe spotkanie z położną odbędzie się w środę 21.10.20 r., o godz. 19.00.

Zapraszamy do rejestracji - tel. 514 088 847 lub kontakt@piastfemina.pl.


2.8.20 r. Miło nam poinformować, iż do terapii zaburzeń mięśni dna miednicy, wprowadziliśmy metodę diagnostyki elektromiograficznej oraz elektrostymulacji mięśni w oparciu o metodę Biofeedback, z wykorzystaniem nowoczesnego elektromiografu NeuroTrac MyoPlus 2 PRO. Metoda reedukacji czynnościowej mięśni w oparciu o Biofeedback jest najbardziej optymalnym i efektywnym sposobem nieoperacyjnego leczenia zaburzeń napięcia mięśni dna miednicy, które w znacznej mierze przyczyniają się do obniżenia narządu rodnego, nietrzymania moczu, dyspareunii / bolesnego współżycia, bolesnego miesiączkowania, nietrzymania gazów i innych problemów zdrowotnych.


7.6.20 r. Prosimy o zapoznanie się z zasadami konsultacji pacjentek w CM PiastFemina w trakcie stanu epidemicznego COVID-19:

  • aktualnie w CM PiastFemina pacjentki pod zwiększonym reżimem higienicznym przyjmowane są normalnie
  • informujemy o konieczności noszenia maseczek w trakcie pobytu w poczekalni i gabinetach lekarskich
  • uprzejmie prosimy aby na wizytę do naszych lekarzy zgłaszać się dokładnie o wyznaczonej godzinie, a także w przypadku obecności osób w poczekalni o zachowanie bezpiecznego odstępu 
  • prosimy o każdorazowe mycie i dezynfekcję rąk preparatami znajdującymi się w poczekalni oraz w toaletach
  • prosimy pacjentki, które miały lub potencjalnie mogły mieć kontakt z osobami zakażonymi koronawirusem COVID-19 o bezwzględne odwołanie wizyty i skontaktowanie się z infolinią NFZ pod numerem tel. 800 190 590, oraz zastosowanie się do uzyskanych wytycznych


7.6.20 r. - informujemy, iż bieżący termin warsztatu "Świadome rodzicielstwo - rożne style, wspólne wizje" to:

  • 11 - 12 lipiec 2020 r. (sobota godz. 16.00-18.00; niedziela godz. 10.00-12.00)

  • 15 - 16 sierpień 2020 r. (sobota godz. 16.00-18.00; niedziela godz. 10.00-12.00)

Zapraszamy do rejestracji - tel. 514 088 847 lub kontakt@piastfemina.pl.


2.1.2020 r. - informujemy iż, począwszy od 1 stycznia 2020 r. zmianie uległ cennik usług świadczonych w Centrum Medycznym "PiastFemina". Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze zmianami w zakładce "Cennik usług". Pozdrawiamy serdecznie, zespół PiastFemina.


2.1.2020 r. - miło nam poinformować, iż nasza fizjoterapeutka mgr Ewa Bazańska, po ukończeniu cyklu szkoleń oraz pozytywnym zaliczeniu egzaminów praktycznego i teoretycznego, uzyskała tytuł "Specjalisty Rehabilitacji Okołoporodowej" z akredytacją Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów w dalszym rozwoju i pracy zawodowej.


13.10.19 r. - miło nam poinformować, iż lekarze centrum medycznego "PiastFemina" w ramach poszerzania kompetencji zawodowych i rozwoju merytorycznego, uczestniczyli w 29 Światowym Kongresie Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonograficznego w Ginekologii i Położnictwie (ISUOG) w Berlinie. Szczegóły kongresu: ISUOG2019.


8.10.19 r. - informujemy, iż zapisy na badania USG piersi ramach w akcji profilaktycznej "Gabinety z Różową Wstążką" rozpoczynamy 15.10.19 r. od godz. 9.00. Rejestracja na badania wyłącznie telefonicznie pod numerem 514 088 847. 

Zapraszamy.


2.10.19 r. - miło nam poinformować, iż do naszego zespołu dołączyły: ginekolog - lek. Marta Krzywoń oraz endokrynolog lek. Aleksandra Morawiecka-Juszczyk.

Zapraszamy do rejestracji -znanylekarz.pl- tel. 514 088 847 -kontakt@piastfemina.pl


5.9.19 r. - informujemy, iż Centrum Medyczna PiastFemina we współpracy z AVON oraz Stowarzyszeniem "Amazonki" Warszawa-Centrum, bierze udział w akcji profilaktycznej raka piersi "Gabinety z Różową Wstążką". Więcej informacji pod adresami: amazonki.org.pl oraz avonkontrarakpiersi.pl


24.2.19 r. - miło nam poinformować, iż do naszego zespołu dołączyła radiolog - lek. Aleksandra Gajewska. Pani dr w PiastFeminie zajmuje się ultrasonograficzną diagnostyką jamy brzusznej, tarczycy, piersi oraz węzłów chłonnych.

Zapraszamy do rejestracji -znanylekarz.pl- tel. 514 088 847 -kontakt@piastfemina.pl.


15.9.18 r. - miło nam poinformować, iż do naszego zespołu dołączyła psycholog / terapeuta rodzinnyMagdalena Gajewska-Oseła. Zapraszamy na weekendowe warsztaty oraz indywidualne konsultacje obejmujące mi.in.: świadome macierzyństwo, budowanie relacji z dzieckiem od poczęcia, zmiany w systemie rodzinnym po pojawieniu się dziecka, przygotowanie dziecka do narodzin rodzeństwa, zapobiegnie stanom depresyjnym w ciąży i połogu.