24.4.24 r. Uprzejmie informujemy, iż w CM PiastFemina istnieje możliwość zakupu Vouchera Podarunkowego na dowolną usługę (zgodnie z obowiązującym cennikiem usług) lub na określoną kwotę - obowiązuje przedpłata na konto lub płatność osobista w placówce. Realizacja Vouchera wyłącznie po wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod numerem telerejestracji - 514088847.


31.12.2023 r. Informujemy, iż z dniem 1.1.2024 r., zmianie ulegnie cennik usług medycznych, świadczonych w Centrum Medycznym PiastFemina. Prosimy o zapoznanie się z nowym cennikiem w zakładce CENNIK USŁUG.


24.9.23 r. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny nasza placówka jest częścią bardzo ważnej inicjatywy – Gabinety z Różową Wstążką! To już 16. edycja akcji, którą firma Avon prowadzi we współpracy ze Stowarzyszeniem ,,Amazonki’’ Warszawa–Centrum, w ramach kampanii Avon Kontra Rak Piersi.

W dbaniu o zdrowie istotną rolę pełni profilaktyka. Dla kobiet bardzo ważne jest regularne potwierdzanie zdrowia piersi – co miesiąc w trakcie samobadania, a raz w roku na badaniu USG. W ramach programu Gabinety z Różową Wstążką, w naszej placówce możecie wykonać dofinansowane badanie USG piersi, którego koszt wynosi 30 zł. 

Zapisy startują 16 października o godzinie 9:00 rano, wyłącznie telefonicznie pod numerem 514 088 847. 

Ilość miejsc na badania jest ograniczona.


7.9.23 r. Szanowni Pacjenci !. Od 11.9.23 r. przy wjeździe do osiedla - w którym znajduje się CM PiastFemina - zostanie uruchomiony szlaban uniemożliwiający wjazd i parkowanie bezpośrednio przed gabinetem. Uprzejmie informujemy, iż istnieje możliwość nieodpłatnego parkowania przez 1,5 h (po pobraniu biletu) na parkingach przy sklepach "LIDL" i "Biedronka", które bezpośrednio sąsiadują z naszą placówką. W sprawach pilnych prosimy o kontakt z telerejestracją pod numerem 514 088 847. Za utrudnienia przepraszamy. Pozdrawiamy, PiastFemina.


24.4.23 r. Informujemy, iż w dniach 28.4.23 r. do 7.5.23 r. lekarz Tomasz Bazański przebywa na urlopie. Nie będzie możliwości bezpośredniego kontaktu z doktorem. W sprawach pilnych prosimy o kontakt drogą e-mailową na kontakt@piastfemina.pl. Pozdrawiamy, PiastFemina.


24.4.23 r. Informujemy, iż w dniach 28.4.123 r. do 7.5.23 r. numer telerejestracji - 514088847 - będzie nieczynny. Uprzejmie prosimy o umawianie wizyt przez portal znanylekarz.pl. W sprawach pilnych prosimy o kontakt drogą e-mailową – kontakt@piastfemina.pl. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Pozdrawiamy, PiastFemina.


26.10.22 r. Uprzejmie informujemy, iż wyczerpaliśmy limit badań USG piersi w ramach akcji "Gabinety z Różową Wstążką". Dziękujemy za ogromne zainteresowanie akcją. Zapraszamy w przyszłym roku. Pozdrawiamy, zespół PiastFemina.


11.10.22 r. 

Już dziś zaplanuj swój „Dzień na U”! 


„Różowy październik” to dobry moment, by potwierdzić zdrowie swoich piersi wykonując badanie USG. Możesz to zrobić w naszym gabinecie w ramach dorocznej akcji „Gabinety z Różową Wstążką” organizowanej przez markę Avon i Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa-Centrum.

Zapisy w naszej placówce startują już 17 października od godz. 9.00, wyłącznie telefonicznie pod numerem 514 088 847.

Koszt badania w ramach akcji to tylko 20 zł., a każda pacjentka otrzyma zestaw upominkowy od marki Avon. Zadbaj o siebie i zaplanuj swój „Dzień na U”.


Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół akcji „Gabinety z Różową Wstążką”.


1.8.22 r. Ze względu na nasze holistyczne podejście do zdrowia kobiet, jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w CM PiastFemina uruchomiliśmy gabinet medycyny estetycznej PiastFemina Esthetica. Konsultacji z zakresu medycyny estetycznej udziela Pani dr Marta Krzywoń, która ukończyła  2-letni kurs dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging w Międzynarodowym Centrum Szkolenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Pozdrawiamy, zespół PiastFemina.


31.7.22 r. Miło nam poinformować, iż lekarze centrum medycznego "PiastFemina", w ramach rozwoju zawodowego i merytorycznego, uczestniczyli w 38 Kongresie Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (ESHRE), który odbył się w dniach 3-6.7.22 r. w Mediolanie. 


1.7.21 r. Informujemy, iż począwszy od lipca 2021 r., spotkanie z położną jest możliwe w każdy wtorek w godzinach 16.00-20.00.

Zapraszamy serdecznie do do rejestracji - tel. 514 088 847 lub kontakt@piastfemina.pl.


2.10.20 r. Od października zapraszamy Państwa do uczestnictwa w warsztatach "Świadome rodzicielstwo - rożne style, wspólne wizje" w formie webinaru oraz konsultacji psychologicznych on-lineWebinarium on-line to forma szkoleń coraz bardziej popularna a jednocześnie wygodna i bezpieczna. Bez wychodzenia z domu można uczestniczyć w spotkaniu na żywo, zachowując jednocześnie możliwość kontaktu z prowadzącą - dopytywanie, komentowanie, dzielenie się wrażeniami. Zapraszamy rodziców, ale także osoby przygotowujące się do tej roli. Podczas warsztatów poruszamy takie kwestie jak:

- czym jest wychowanie

- moja nowa rola „jestem mamą” „jestem tatą” - pierwsze radości, smutki, obawy

- budowanie autentycznej relacji z dzieckiem

- wyzwania rodzica we współczesnym świecie

Webinar i konsultacje prowadzi nasz psycholog mgr Magdalena Gajewska-Oseła.

Zapraszamy do rejestracji: tel. 514 088 847 lub kontakt@piastfemina.pl.


2.8.20 r. Miło nam poinformować, iż do terapii zaburzeń mięśni dna miednicy, wprowadziliśmy metodę diagnostyki elektromiograficznej oraz elektrostymulacji mięśni w oparciu o metodę Biofeedback, z wykorzystaniem nowoczesnego elektromiografu NeuroTrac MyoPlus 2 PRO. Metoda reedukacji czynnościowej mięśni w oparciu o Biofeedback jest najbardziej optymalnym i efektywnym sposobem nieoperacyjnego leczenia zaburzeń napięcia mięśni dna miednicy, które w znacznej mierze przyczyniają się do obniżenia narządu rodnego, nietrzymania moczu, dyspareunii / bolesnego współżycia, bolesnego miesiączkowania, nietrzymania gazów i innych problemów zdrowotnych.


7.6.20 r. Prosimy o zapoznanie się z zasadami konsultacji pacjentek w CM PiastFemina w trakcie stanu epidemicznego COVID-19:

  • aktualnie w CM PiastFemina pacjentki pod zwiększonym reżimem higienicznym przyjmowane są normalnie
  • informujemy o konieczności noszenia maseczek w trakcie pobytu w poczekalni i gabinetach lekarskich
  • uprzejmie prosimy aby na wizytę do naszych lekarzy zgłaszać się dokładnie o wyznaczonej godzinie, a także w przypadku obecności osób w poczekalni o zachowanie bezpiecznego odstępu 
  • prosimy o każdorazowe mycie i dezynfekcję rąk preparatami znajdującymi się w poczekalni oraz w toaletach
  • prosimy pacjentki, które miały lub potencjalnie mogły mieć kontakt z osobami zakażonymi koronawirusem COVID-19 o bezwzględne odwołanie wizyty i skontaktowanie się z infolinią NFZ pod numerem tel. 800 190 590, oraz zastosowanie się do uzyskanych wytycznych


7.6.20 r. - informujemy, iż bieżący termin warsztatu "Świadome rodzicielstwo - rożne style, wspólne wizje" to:

  • 11 - 12 lipiec 2020 r. (sobota godz. 16.00-18.00; niedziela godz. 10.00-12.00)

  • 15 - 16 sierpień 2020 r. (sobota godz. 16.00-18.00; niedziela godz. 10.00-12.00)

Zapraszamy do rejestracji - tel. 514 088 847 lub kontakt@piastfemina.pl.


2.1.2020 r. - informujemy iż, począwszy od 1 stycznia 2020 r. zmianie uległ cennik usług świadczonych w Centrum Medycznym "PiastFemina". Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze zmianami w zakładce "Cennik usług". Pozdrawiamy serdecznie, zespół PiastFemina.


2.1.2020 r. - miło nam poinformować, iż nasza fizjoterapeutka mgr Ewa Bazańska, po ukończeniu cyklu szkoleń oraz pozytywnym zaliczeniu egzaminów praktycznego i teoretycznego, uzyskała tytuł "Specjalisty Rehabilitacji Okołoporodowej" z akredytacją Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów w dalszym rozwoju i pracy zawodowej.


13.10.19 r. - miło nam poinformować, iż lekarze centrum medycznego "PiastFemina" w ramach poszerzania kompetencji zawodowych i rozwoju merytorycznego, uczestniczyli w 29 Światowym Kongresie Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonograficznego w Ginekologii i Położnictwie (ISUOG) w Berlinie. Szczegóły kongresu: ISUOG2019.


15.9.18 r. - miło nam poinformować, iż do naszego zespołu dołączyła psycholog / terapeuta rodzinnyMagdalena Gajewska-Oseła. Zapraszamy na weekendowe warsztaty oraz indywidualne konsultacje obejmujące mi.in.: świadome macierzyństwo, budowanie relacji z dzieckiem od poczęcia, zmiany w systemie rodzinnym po pojawieniu się dziecka, przygotowanie dziecka do narodzin rodzeństwa, zapobiegnie stanom depresyjnym w ciąży i połogu.