1.8.22 r. Ze względu na nasze holistyczne podejście do zdrowia kobiet, jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w CM PiastFemina uruchomiliśmy gabinet medycyny estetycznej PiastFemina Esthetica. Konsultacji z zakresu medycyny estetycznej udziela Pani dr Marta Krzywoń, która ukończyła  2-letni kurs dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging w Międzynarodowym Centrum Szkolenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Serdecznie zapraszamy na konsultacje. Pozdrawiamy, zespół PiastFemina.


31.7.22 r. Miło nam poinformować, iż lekarze centrum medycznego "PiastFemina", w ramach rozwoju zawodowego i merytorycznego, uczestniczyli w 38 Kongresie Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (ESHRE), który odbył się w dniach 3-6.7.22 r. w Mediolanie. 


31.12.2021 r. Informujemy, iż z dniem 1.1.2022 r., zmianie uległ cennik usług medycznych, świadczonych w Centrum Medycznym PiastFemina. Prosimy o zapoznanie się z nowym cennikiem w zakładce CENNIK USŁUG.


14.10.21 r. Miło nam poinformować i CM PiastFemina po raz kolejny zostało partnerem akcji profilaktycznej "Gabinety z Różową Wstążką"


1.7.21 r. Informujemy, iż począwszy od lipca 2021 r., spotkanie z położną jest możliwe w każdy wtorek w godzinach 16.00-20.00.

Zapraszamy serdecznie do do rejestracji - tel. 514 088 847 lub kontakt@piastfemina.pl.


2.10.20 r. Od października zapraszamy Państwa do uczestnictwa w warsztatach "Świadome rodzicielstwo - rożne style, wspólne wizje" w formie webinaru oraz konsultacji psychologicznych on-lineWebinarium on-line to forma szkoleń coraz bardziej popularna a jednocześnie wygodna i bezpieczna. Bez wychodzenia z domu można uczestniczyć w spotkaniu na żywo, zachowując jednocześnie możliwość kontaktu z prowadzącą - dopytywanie, komentowanie, dzielenie się wrażeniami. Zapraszamy rodziców, ale także osoby przygotowujące się do tej roli. Podczas warsztatów poruszamy takie kwestie jak:

- czym jest wychowanie

- moja nowa rola „jestem mamą” „jestem tatą” - pierwsze radości, smutki, obawy

- budowanie autentycznej relacji z dzieckiem

- wyzwania rodzica we współczesnym świecie

Webinar i konsultacje prowadzi nasz psycholog mgr Magdalena Gajewska-Oseła.

Zapraszamy do rejestracji: tel. 514 088 847 lub kontakt@piastfemina.pl.


2.10.20 r. Informujemy, iż wyczerpaliśmy limit miejsc w ramach akcji "Miesiąc darmowych konsultacji fizjoterapeutycznych dla kobiet". Dziękujemy serdecznie za duże zainteresowanie akcją. Pozdrawiamy, zespół PiastFemina.2.8.20 r. Miło nam poinformować, iż do terapii zaburzeń mięśni dna miednicy, wprowadziliśmy metodę diagnostyki elektromiograficznej oraz elektrostymulacji mięśni w oparciu o metodę Biofeedback, z wykorzystaniem nowoczesnego elektromiografu NeuroTrac MyoPlus 2 PRO. Metoda reedukacji czynnościowej mięśni w oparciu o Biofeedback jest najbardziej optymalnym i efektywnym sposobem nieoperacyjnego leczenia zaburzeń napięcia mięśni dna miednicy, które w znacznej mierze przyczyniają się do obniżenia narządu rodnego, nietrzymania moczu, dyspareunii / bolesnego współżycia, bolesnego miesiączkowania, nietrzymania gazów i innych problemów zdrowotnych.


7.6.20 r. Prosimy o zapoznanie się z zasadami konsultacji pacjentek w CM PiastFemina w trakcie stanu epidemicznego COVID-19:

  • aktualnie w CM PiastFemina pacjentki pod zwiększonym reżimem higienicznym przyjmowane są normalnie
  • informujemy o konieczności noszenia maseczek w trakcie pobytu w poczekalni i gabinetach lekarskich
  • uprzejmie prosimy aby na wizytę do naszych lekarzy zgłaszać się dokładnie o wyznaczonej godzinie, a także w przypadku obecności osób w poczekalni o zachowanie bezpiecznego odstępu 
  • prosimy o każdorazowe mycie i dezynfekcję rąk preparatami znajdującymi się w poczekalni oraz w toaletach
  • prosimy pacjentki, które miały lub potencjalnie mogły mieć kontakt z osobami zakażonymi koronawirusem COVID-19 o bezwzględne odwołanie wizyty i skontaktowanie się z infolinią NFZ pod numerem tel. 800 190 590, oraz zastosowanie się do uzyskanych wytycznych


7.6.20 r. - informujemy, iż bieżący termin warsztatu "Świadome rodzicielstwo - rożne style, wspólne wizje" to:

  • 11 - 12 lipiec 2020 r. (sobota godz. 16.00-18.00; niedziela godz. 10.00-12.00)

  • 15 - 16 sierpień 2020 r. (sobota godz. 16.00-18.00; niedziela godz. 10.00-12.00)

Zapraszamy do rejestracji - tel. 514 088 847 lub kontakt@piastfemina.pl.


2.1.2020 r. - informujemy iż, począwszy od 1 stycznia 2020 r. zmianie uległ cennik usług świadczonych w Centrum Medycznym "PiastFemina". Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze zmianami w zakładce "Cennik usług". Pozdrawiamy serdecznie, zespół PiastFemina.


2.1.2020 r. - miło nam poinformować, iż nasza fizjoterapeutka mgr Ewa Bazańska, po ukończeniu cyklu szkoleń oraz pozytywnym zaliczeniu egzaminów praktycznego i teoretycznego, uzyskała tytuł "Specjalisty Rehabilitacji Okołoporodowej" z akredytacją Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów w dalszym rozwoju i pracy zawodowej.


13.10.19 r. - miło nam poinformować, iż lekarze centrum medycznego "PiastFemina" w ramach poszerzania kompetencji zawodowych i rozwoju merytorycznego, uczestniczyli w 29 Światowym Kongresie Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonograficznego w Ginekologii i Położnictwie (ISUOG) w Berlinie. Szczegóły kongresu: ISUOG2019.


8.10.19 r. - informujemy, iż zapisy na badania USG piersi ramach w akcji profilaktycznej "Gabinety z Różową Wstążką" rozpoczynamy 15.10.19 r. od godz. 9.00. Rejestracja na badania wyłącznie telefonicznie pod numerem 514 088 847. 

Zapraszamy.


2.10.19 r. - miło nam poinformować, iż do naszego zespołu dołączyły: ginekolog - lek. Marta Krzywoń oraz endokrynolog lek. Aleksandra Morawiecka-Juszczyk.

Zapraszamy do rejestracji -znanylekarz.pl- tel. 514 088 847 -kontakt@piastfemina.pl


5.9.19 r. - informujemy, iż Centrum Medyczna PiastFemina we współpracy z AVON oraz Stowarzyszeniem "Amazonki" Warszawa-Centrum, bierze udział w akcji profilaktycznej raka piersi "Gabinety z Różową Wstążką". Więcej informacji pod adresami: amazonki.org.pl oraz avonkontrarakpiersi.pl


24.2.19 r. - miło nam poinformować, iż do naszego zespołu dołączyła radiolog - lek. Aleksandra Wojnarska. Pani dr w PiastFeminie zajmuje się ultrasonograficzną diagnostyką jamy brzusznej, tarczycy, piersi oraz węzłów chłonnych.

Zapraszamy do rejestracji -znanylekarz.pl- tel. 514 088 847 -kontakt@piastfemina.pl.


15.9.18 r. - miło nam poinformować, iż do naszego zespołu dołączyła psycholog / terapeuta rodzinnyMagdalena Gajewska-Oseła. Zapraszamy na weekendowe warsztaty oraz indywidualne konsultacje obejmujące mi.in.: świadome macierzyństwo, budowanie relacji z dzieckiem od poczęcia, zmiany w systemie rodzinnym po pojawieniu się dziecka, przygotowanie dziecka do narodzin rodzeństwa, zapobiegnie stanom depresyjnym w ciąży i połogu.